okyanusfuar-trokyanusfuar-en
Kalite Politikası
Hakkımızda
Anasayfa » Firma Profili » Hakkımızda
Okyanus Fuarcılık, 1999 yılından bu yana "Fuar Stand Tasarım ve Uygulama" konusunda "Kaliteli ve Zamanında Teslim" hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş, sektörün lider firmalarından biridir.
Okyanus Fuarcılık 1999 yılından beri...
Yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren Okyanus Fuarcılık, İstanbul Yenibosna' da bulunan 2.800 m2'lik merkez ofis, depolama ve uygulama alanında 75 kişilik uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Fuarcılık sektöründe ve Fuar Standları konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan Okyanus Fuarcılık, kaliteli hizmet anlayışını Mağaza ve Ofis Dekorasyonlarının yanı sıra firmalara özel tasarlanmış Ürün Teşhir Standları tasarım ve uygulamaları alanlarına da taşıyarak firmaların her türlü ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir.


"Kaliteli ve Zamanında Teslim" hizmet anlayışının, sektöründe uzmanlaşmış tedarikçi ve personel ile gerçekleşeceğinin bilincinde olan Okyanus Fuarcılık, "Uzman Tasarım ve Uygulama" kadrosunu kendi bünyesinde barındırmayı tercih etmiştir. Okyanus Fuarcılık'ın hedefleri arasında, müşteri talep ve ihtiyaçlarını Satış, Tasarım ve Ar-Ge birimleri ile doğru analiz ederek bu beklentilere uygun, özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak yer almaktadır.

Hizmet Alanlarımız

Okyanus Fuarcılık; yurtiçi ve yurtdışında fuarcılık sektöründe, “Fuar Stand Tasarım ve Uygulama” konusunda hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Okyanus Fuarcılık, sektöründe hizmet veren...
"Kaliteli ve Zamanında Teslim" hizmet anlayışını sektörün farklı ihtiyaçları doğrultusunda geliştiren Ar-Ge birimi uzman tasarım ve uygulama kadrosu ile birlikte Mağaza-Ofis Dekorasyonu ve Ürün Teşhir Standları alanlarında da hizmet vermektedir.

Neden Biz ?

. "Kaliteli ve Zamanında Teslim" hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.
. Müşteri odaklıdır. Müşteri talep ve beklentilerini tespit ederek, üretimini ona göre yönlendirir.
. Dinamiktir. Yeniliklere ve yaratıcılığa önem verir.
. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca ve çözüme odaklanır.
. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez. Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır.

Firma Profili
Hakkımızda
Bize Yazın
Kurum Üyelikleri
Okyanus Fuar Stand
Copyright 2014 Okyanus Uluslararası Stand Tasarım ve Uygulama Hizmetleri A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.
Designed by BCWS